Category Archives: News

Adis Nurkovic eshte i Flamurtarit

Adis Nurkovic firmos me skuadren e Flamurtarit. Portieri boshnjak me kombesi kosovare, i cil aktivizohet edhe ne kombetaren e Kosoves, do te provoj fatin e tij per here te pare ne kampionatin shqiptar te Kategorise Superiore.nurkovic 2

E.F.A agjensi ka arritur te realizoj me sukses edhe kete transferim me perfaqesuesit tane Andi Matraxhiu dhe Florjan Biba.

nurkovic 1

E.F.A

Olsi Teqja firmos me Shkendijen e Tetoves

Olsi Teqja, ish-lojtari i Tiranes arriti nje akord 2-vjecar me ekipin e Shkendijes se Tetoves. Agjensia E.F.A ka arritur te kryej me sukses kete transferim me dy perfaqesuesit Andi Matraxhiu dhe Florjan Biba. teqja

Olsi Teqja eshte pritur ne menyre fantastike nga drejtuesit e Shkendijes. Tashme Teqja eshte bashkuar me ekipin drejte Sllovenise ku do te vazhdoj pergatitjet ne kuader te sfidave ne Europa League.

E.F.A