Talenti Majkel Peci firmos per Korabin

Nje nga lojtaret me te talentuar te kompanise sone Majkel Peci, nen shoqerine e dy agjenteve tan Andi Matraxhiu dhe Florjan Biba, ka firmosur per ekipin e Korabit te Dibres.

Kontrata eshte  me sistemin 1 + 1 ku sezonin e dyte palet mund te arrine marreveshjen me shkrim.

Nderkohe qe EFA konfirmon bashkepunimin me skuadren e Korabit.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *