Sulmuesi gjeorgjan per Korabin e Dibres

Sulmuesi gjeorgjan Ioseb Chakhazhvili ka firmosur per skuadren e Korabit. Lojtari ne fjale eshte 24 vjecar dhe ka te dhena te mira fiziko-teknike. Ai pritet te jete nje nga sulmuesit me te forte ne Kategorine e Pare shqiptare. EFA mundesoi kete transferim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *