Kotobelli firmos me Partizanin“

Blerim Kotobelli, lojtar i Agjencise EFA ka firmosur diten e premte me skuadren e Partizanit. Pas nje pritje te mireorganizuar qe klubi i kuq i beri futbollistit dhe agjenteve te kompanise si Andi Matraxhiu dhe Florjan Biba, lojtari ka firmosur nje kontrat 1 vjecare me opsion rinovimin edhe per nje sezon tjeter futbollistik.

 

kotobelli

E.F.A

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *