Adis Nurkovic eshte i Flamurtarit

Adis Nurkovic firmos me skuadren e Flamurtarit. Portieri boshnjak me kombesi kosovare, i cil aktivizohet edhe ne kombetaren e Kosoves, do te provoj fatin e tij per here te pare ne kampionatin shqiptar te Kategorise Superiore.nurkovic 2

E.F.A agjensi ka arritur te realizoj me sukses edhe kete transferim me perfaqesuesit tane Andi Matraxhiu dhe Florjan Biba.

nurkovic 1

E.F.A

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *