Kotobelli asist ne fitoren e Partizanit

Skuadra e Partizanit ka arritur nje fitore minimale sot ndaj Prishtines ne stadiumin e qytetin e Lacit. Kotobelli pas nje asksioni te bukur dha nje asist perfekt per Bardhin qe i dha fitoren te kuqve. Ne kete sfide Kotobelli, lojtar i Agjensise EFA ka arritur te bej nje performance pozitive dhe ka qene titullar ne formacionin e Sulejman Staroves

.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *