Tag Archives: Genoa

Agjensia EFA konfirmon kalimin e mbrojtësit të Genoa Njie Fallou tek Skëndërbeu

Mbrojtesi 22 vjeçar Njie Fallou ka kaluar në huazim tek ekipi FK Skënderbeu.

Lojtari është aktualisht në pronësi të ekipit të Genoa. Drejtori i Agjensisë EFA ishte pjesë e tratativave që përfunduan me sukses.

Ne i urojmë suksese lojtarit Fallou dhe ekipit të Skënderbeu-t.

Agjensia EFA konfirmon huazimin e Fallou-Njie tek Skenderbeu

?? 22 years old defender Njie Fallou has been transferred on loan to FK Skënderbeu.

He is currently part of Genoa in Serie A. Our General Manager, Andi Matraxhiu was involved in the negotiations to bring the giant defender to Skënderbeu.

 

We wish the best to the player Fallou and to Skënderbeu.