Dzaria, firma e re e Kukesit

Mesfushori i kombetares se Gjeorgjise, Irakli Dzaria ka firmosur me skuadren e Kukesit. Lojtari eshte sygjeruar nga Agjensia EFA dhe menaxheri Florjan Biba ka qene prezent ne Antalia per te firmosur kontraten e lojtarit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *